Home Home
Plan osiedla Plan osiedla
Lokalizacja osiedla Lokalizacja osiedla
Zalety osiedla Zalety osiedla
Galeria zdjęć osiedla Galeria zdjęć osiedla
Oferta kupna domku Oferta kupna domku
Centrum handlowo rekreacyjne Centrum handlowo rekreacyjne
Kontakt w sprawie kupna domku Kontakt w sprawie kupna domku
Wybierz swój dom Wybierz swój dom
Copyright © 2013 Osiedle na skraju miasta
Prezentujemy wideo wizualizację Centrum handlowo - rekreacyjnego.
Na wyjątkowość osiedla "Na skraju miasta" wpływa nie tylko otoczenie zielenią, asfaltowa droga dojazdowa, chodniki i podjazdy z kostki, ale fakt, że jako jedno z nielicznych osiedli posiada własne centrum handlowo-rekreacyjne. Już niebawem na terenie centrum powstanie sklep spożywczo - warzywniczy, apteka, gabinet lekarski. Już dziś na jego terenie działa przedszkole, a przed centrum znajduje się duży i wygodny parking.

Wynajem lokali handlowo-użytkowych

Na terenie centrum znajduje się lokale handlowo-usługowe na wynajem, których powierzchnia kształtuje się od 60 do 180 m2. Na parterze usytuowane jest 8 lokali, a na piętrze 5. Do każdego z lokali na parterze jest dodatkowy dostęp od tyłu budynku. Lokale są przestronne i jasne dzięki zastosowaniu dużych witryn.

Z myślą o fanach koszykówki oraz amatorach tenisa ziemnego, obok centrum  wybudowane zostanie boisko do "kosza" i kort. Dla najmłodszych zbudowaliśmy plac zabaw dostępny na chwilę obecną dla przedszkolaków, który w najbliższej przyszłości, po zagospodarowaniu całego terenu placu, zostanie udostępniony dla wszystkich dzieci z osiedla.